Як я став постачальником свинини для кількох сімей з Києва » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Як я став постачальником свинини для кількох сімей з Києва

Автор: news_maker от 27-03-2020, 14:15, Переглядів: 372

Як я став постачальником свинини для кількох сімей з Києва

З дитинства живу у невеличкому селищі на Житомирщині та тримаю господарство, і навіть не уявляю свого життя у місті. Діти давно поїхали до столиці і лиш зрідка привозять до нас с дружиною побавитись онуків. Господарство маємо досить велике - декілька полів, а також досить просторий свинарник.

Органічні поросята

Маю сказати, що розведення свиней для мене особлива пристрасть, і якщо поля я віднедавна віддав в оренду, залишивши лише невеликий клаптик землі, щоб вирощувати городину для власних потреб, то зі свинками розлучитись не готовий ні за яких обставин.

Майже всі мої сусіди вже давно перейшли на нові технології тваринництва, проте мені приємніше вирощувати кабанчиків так, як це робив мій дід півстоліття тому. Наші тваринки харчуються лише натуральними кормами, які я готую самостійно і щоденно гуляють, щоб не набирати забагато сальця.

Для нашої сім'ї багато мяса не потрібно, тому собі майже нічого не лишаємо, дещо передаємо дітям у місто, проте навіть за цих обставин одного кабанчика нам вистачає більш ніж на місяць, тож завжди маємо свинок на продаж.

Зручно, але не вигідно

Покупців у нас в селі небагато, оскільки кожен має своє власне господарство, а обробляти мясо самостійно та возити його на ринок у місто вже не маю можливості - роки не ті. Саме тому, після забою віддаю кабанчиків цілими місцевим заготівельникам, що тримають неподалік невеличке ковбасне підприємство.

Сусіди неодноразово натякали мені, що я віддаю товар задешево, і я вже втомився їм пояснювати що мені так зручно, і нічого змінювати я не бажаю.

Маю сказати, що таким чином я продаю свинину вже майже десять років, і мене усе влаштовувало, окрім ціни, яку мені платили за необроблене мясо, проте особливого вибору я не мав, тож продовжував співробітництво із заготівельниками, і мав хоч і невеличку, проте дуже необхідну прибавку до наших із дружиною пенсій.

Нові технології продажу

Як я став постачальником свинини для кількох сімей з Києва


Все змінилося тоді, коли до мене у гості приїхав у відпустку син із сім'єю. З цього приводу, звичайно забили кабанчика, і ще декількох на продаж, та коли син дізнався по чому я продаю мясо - зчинився справжній бунт.

Він сварив мене за те, що я не ціную свою працю і віддаю кабанчиків надто дешево, а я йому пояснював, що більше мені їх нікуди подіти, до того ж хоч якісь гроші - краще, ніж нічого.

Звісно син не хотів мене слухати, і сказав, що знає, як вирішити це питання. Тим паче, що вдома я мав і ноутбук і інтернет (діти подарували, щоб онуки спілкувалися з нами по скайпу).

Того ж дня він розмістив оголошення в інтернеті на порталі Agro-Ukraine.com: органічна cвинина від фермера. Вже за декілька годин ми почали отримувати запити від потенційних покупців, проте всі хотіли мясо частинами, аж ось з'явився покупець із Києва, якого цікавив саме цілий кабанчик. Син домовився із ним, щодо продажу і ціни, і вже наступного дня він приїхав до нашого села.

Домовились, що братиме м’ясо кожного місяця. Чоловік розповів, що має велику родину, і поділить кабанчика самостійно на всіх, адже вони не хочуть їсти мясо зі столичних ринків. Сказав, що свиней столичні підприємці годують казна чим та додають до кормів гормони, щоб поросята швидко росли і набирали вагу. Ціна за якою м’ясо забирав новий покупець була майже вдвічі вищою, ніж вартість, за якою я віддавав її заготівельникам - моєму щастю не було меж. Тепер і хату можна буде підлатати, і збільшити поголів'я поросят, і дружині подарунок купити.

З цього приводу ми з дітьми влаштували велике свято, із борщиком і сальцем (ну а як без нього), а синові я дуже вдячний за допомогу.

Категорія: Рекламазагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: