У Житомирі модернізували ще одну підвищувальну насосну станцію » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

У Житомирі модернізували ще одну підвищувальну насосну станцію

Автор: news_maker от 2-02-2021, 08:51, Переглядів: 644

У Житомирі модернізували ще одну підвищувальну насосну станцію

Комунальне підприємство «Житомирводоканал» реконструювало підвищувальну насосну станцію, що знаходиться на вул. Князів Острозьких. Зі слів міського голови Сергія Сухомлина, станція забезпечує сталий тиск води для 3000 мешканців у чотирьох багатоповерхівках. Об’єкти експлуатувалися вже багато десятків років, а тому, як зазначає директор підприємства Андрій Нікітін, насоси та засувки повинні були бути замінені ще 20 років тому. «Кількість аварій на внутрішніх і на зовнішніх трубопроводах змушувала нас постійно бути тут і ремонтувати…», - каже Андрій Нікітін.

Нова насосна станція збудована всередині приміщення як інший підоб‘єкт. Реконструкція включала повне оновлення електичної та гідравлічної систем, заміну насосного обладнання і всіх трубопроводів, встановлення обліку, а також заміну зовнішніх мереж, благоустрій. Об’єкт автоматизовано, а для його обслуговування присутність спеціалістів не обов’язкова. Підвищувальну насосну станцію реконструйовали за кошти водоканалу. Вартість інвестицій — 917 122 грн.

«Замінюючи трубопроводи, ми даємо можливість мешканцям стабільно отримувати воду. Автоматизуючи об’єкт, - виключаємо людський фактор керування режимом, та стаємо більш точними і розуміємо, скільки води ми постачаємо нашим мешканцям, додаючи облік до цього об’єкту», - розповідає Андрій Нікітін.

Отож, у рамках модернізації об’єкту повністю замінено обладнання - встановлено нове енергоефективне насосне обладнання, прилади обліку води та електроенергії, запірно-регулюча арматура, прокладено зовнішні та внутрішні трубопроводи, проведено капітальний ремонт приміщення.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: