Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя» » Новини Житомира
 
 


Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя»

Автор: news_maker від 19-05-2021, 20:26, переглядів: 816

Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя»

15 травня у Житомирі відбувся благодійний пробіг «Біжу за життя». Понад 1000 бігунів, з яких 600 - дітей, вийшли на старт, аби допомогти малечі з комплексними порушеннями розвитку і зібрати необхідні кошти на вертикалізатор. Завдяки проведенню благодійного заходу вдалося зібрати суму у 99 тис. 736,85 грн.

«Виробники вертикалізатора — житомиряни! Це важливе обладнання для реабілітації діток із церебральним паралічем. Коли вони стають у вертикальне положення — бачать світ зовсім інакше! Головна мета пристрою — соціалізація та підвищення комфорту життя дітей. Житомир стане першим містом, яке закупить такі вертикалізатори у необхідній кількості. Будемо цим опікуватись», - зазначив під час підсумкової пресконференції міський голова Сергій Сухомлин.

«Учасники забігу пожертвували у скриньки 67 тис. 488 грн, разом з тим на рахунки організацій надійшли теж кошти. «Місія в Україні» отримала від благодійників - 16 тис. 896 грн 75 коп., «Центр комплексної реабілітації» - 15 тис. 352 грн 10 коп.», - розповідає Ірина Ковальчук, начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Зібрана сума у скриньках розподілена між двома організаціями порівну, кожна з них отримала по 33 тис. 744 грн. За словами представника організації «Місія в Україні», отримані кошти вони використають на реабілітацію діток. А ось «Центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю» збирав кошти саме на вертикалізатор.

Міський голова вручив подяки партнерам, які долучились до проведення заходу.

«Гордий за те, що це розробка житомирських конструкторів. Вони єдині в Україні виробляють вертикалізатори. Польський аналог коштує дорожче, хоча наша розробка має більший функціонал», - відзначив Житомирський міський голова.Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя»
Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя»
Майже 100 тис. грн зібрали під час благодійного пробігу «Біжу за життя»

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: