Таким чином люди долучилися до Всесвітнього дня прибирання.
Про це кореспондентам Суспільного розповіла координаторка заходу у Житомирській області Олександра Муха.
За її словами, житомиряни прибирали на 20 локаціях.
"Центральна локація знаходиться тут, на Корбутівці, – каже Олександра Муха. – Прибираємо увесь ліс. Нам допомагають наші волонтери, а також у місті є 20 локацій, на яких можна приєднатися до прибирання. Головна мета цього заходу – це сформувати культуру чистоти у молоді та всіх українців".
Житомирянка Христина Гелла на акцію прийшла зі своєю подругою. Дівчина розповідає, що участь у такому заході бере вперше.
"Це дуже гарна можливість зробити місто чистішим, – каже Христина Гелла. – Я дуже люблю природу і вважаю, що повинна її прибирати. Важливо зберігати екологію. Якщо люди хочуть жити в чистоті, то вони повинні починати з себе".
"Розказувала своїм одногрупникам, своїм друзям, батькам, запрошувала, щоб долучалися, – каже учасниця акції Анна Яцишин-Куліш. – Написали кураторам, сусідам, зібралося дуже багато людей, до речі, всі також підтримують чистоту".
До житомирського Гідропарку прийшов поприбирати з колегами Сергій Леонов.
"Я працюю в управлінні екології, тому теж вирішив долучитися до цієї акції, щоб привернути увагу до охорони навколишнього середовища і показати, наскільки це важливо, – каже Сергій Леонов. – Тут сьогодні дуже багато молоді і ми також долучилися з колегами, бо чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять".
Керівник комунального підприємства "Парк" Ігор Леонченко розповів, чому Гідропарк – основна локація для прибирання.
"Смітити в паркових зонах – це вкрай неприємно і для самих людей, які відпочивають, і для працівників парку, – каже Ігор Леонченко. – Я не думаю, що доведеться прибирати дуже багато, бо працівники щодня цим займаються. На парковій території дуже багато урн і контейнерів для сміття, але наші відпочивальники просто ігнорують те, що можна викинути сміття в урну чи контейнер, і смітять просто під ногами".
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...