27 листопада у Житомирі футбольний клуб "Полісся" програв хмельницькому "Поділлю" черговий матч Першої ліги Чемпіонату України з футболу.
Про це на своєму сайті повідомив ФК "Полісся".
Перший гол під час першого тайму на 42 хвилині забив футболіст "Поділля" Станіслав Мораренко. Під час пенальті капітан "Полісся" Василь Грицук зрівняв рахунок.
На четвертій доданій хвилині після другого тайму гравець "Поділля" забив вирішальний гол у ворота "поліських вовків", здобувши перемогу для команди з Хмельницького.
Завдяки своїй перемозі "Поділля" обігнало житомирське "Полісся" та вийшло на восьму сходинку турнірної таблиці. Наразі ФК "Полісся" перебуває на дев'ятому місці в чемпіонаті.
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...