У міському парку запрацювали атракціони » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


У міському парку запрацювали атракціони

Автор: news_maker від 10-05-2022, 21:22, переглядів: 593


З 10 травня у житомирському міському парку запрацювали атракціони, але відвідувачів поки що майже немає. Усі атракціони пройшли техогляд та експертно-технічне обстеження.

Про це Суспільному розповіла завідуюча атракціонами Катерина Рибак.

За її словами, у комунальному підприємстві "Парк" міської ради налічується 14 атракціонів, котрі пройшли техогляд 29 квітня.

"У нас всі атракціони пройшли експертно-технічний огляд. Є всі дозволи та документи, за якими ми маємо право працювати. Експертно-технічний огляд ми проходимо раз на рік перед початком сезону. Крім того, наші слюсарі кожен ранок перед початком роботи проводять технічний огляд всіх атракціонів", – каже Катерина Рибак.

На атракціонах поки що майже немає відвідувачів, адже переважно їх відвідують діти, а зараз частина дітей через війну разом з батьками виїхали в інші області України та за кордон.

Найпопулярнішим атракціоном у відвідувачів лишається "Лебідь" – на відміну від решти атракціонів, він має не механічне, а ручне керування. Це дозволяє відвідувачам самим керувати процесом польоту на атракціоні.

Очільниця управління культури Житомирської міськради Ілона Колодій говорить, що у разі сигналу повітряної тривоги атракціони зупинятимуть.

"Якщо прозвучить сигнал повітряної тривоги, ми будемо просити всіх пройти до укриття. В цей момент атракціон зупиняється і відповідальна людина відведе відвідувачів в укриття. На території всього парку є вказівники, де знаходяться ці укриття. Це вулиця Лермонтовська, 16, а також провулок Шодуарівський, 4 – навпроти оглядового колеса", – розповіла Ілона Колодій.

Попередньо у 2023 році міська влада планувала закупити нові атракціони. Однак через війну цю ініціативу відклали на неозначений термін.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: