ФК "Полісся" зіграв домашній матч з ФК "Маріуполь" » Новини Житомира

ФК "Полісся" зіграв домашній матч з ФК "Маріуполь"

Автор: news_maker від 11-09-2022, 22:08, переглядів: 621

«Поліські вовки» зіграли свій перший домашній матч 3-го туру чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2022/2023. Житомиряни приймали ФСК «Маріуполь». На початку матчу Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова вручив гравцю ФК «Полісся» Василю Грицуку футболку із написом "Перша ліга 200 матчів". Саме стільки матчів футболіст провів у Першій лізі.

Першим голом у ворота противника на 6 хвилині першого тайму з пенальті відначився саме Василь Грицук. У складі ФК «Полісся» другий гол забив Пилип Будківський.

На 38-й хвилині ФСК «Маріуполь» скоротив відставання у матчі, голом відзначився Іван Мамросенко.

На початку другого тайму ФСК «Маріуполь» зрівняв рахунок до 2:2, поціливши у ворота житомирян. Голом відзначився Ігор Биковський. Але «Полісся» знову вирвалося уперед на 67-й хвилині. Третій гол Азовцям забив Богдан Кушніренко.

А от останній четвертий гол подарував вболівальникам знову Пилип Будківський.

Результат гри — 4:2!

«Гра була запеклою! Вовки та Азовці не давали жодної хвилини передиху одні одним! Ні дощ, ні сильний суперник не змогли зупинити гравців «Полісся», — поділився емоціями Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, гру відкрили символічним пасом один одному 10-річний хлопчик Віктор з Маріуполя, котрий нині живе у Житомирі, та український боксер, чемпіон світу Олександр Усик.

Категорія: Спорт / Відео