На Житомирщині втричі зменшилась кількість вакансій » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 


На Житомирщині втричі зменшилась кількість вакансій

Автор: news_maker від 14-09-2022, 22:25, переглядів: 1 645


За пів року у центрах зайнятості Житомирщини втричі зменшилась кількість вакансій. Станом на 14 вересня на одне робоче місце претендує 14 безробітних.

Про це Суспільному розповіла Тетяна Касімцева, заступниця директора Житомирського обласного центру зайнятості.

В центрах зайнятості області на обліку зареєстровані близько 12 тисяч безробітних, каже Тетяна Касімцева. Середня тривалість пошуку роботи – 97 днів.

"На сьогоднішній момент діє така норма закону, що якщо за 30 днів не підібрана підходяща робота, то будь-яка робота є для людини підходящою. Ми маємо право пропонувати. В нашій базі нараховується 808 вакансій. Кожна третя – в переробній промисловості. 16% – це сільське господарство, 14 – торгівля і лише 7% – це освіта. Середня заробітна плата у вакансіях – 8 тисяч 300 гривень", – каже Тетяна Касімцева.

Наталія Скорлученко приїхала до Житомира з Харківщини. На обліку у міському центрі зайнятості вона перебуває з червня. Жінка каже, що від початку повномасштабної війни роботу за її спеціальністю в Житомирі знайти важко.

"Я працювала у банку в Харківській області, тут знайшла роботу. Я хотіла по своїй професії, але за такої спеціальності важко в Житомирі працевлаштуватись. Мені пропонували економістом, на завод молочний – і все", – розповіла Наталія Скорлученко.

Щомісяця у Житомирському міському центрі зайнятості працевлаштовують близько трьохсот людей. Зараз актуальними тут є 190 вакансій, найбільше – на робітничі професії, каже директорка Житомирського міського центру зайнятості Валентина Сторожук.

"Основні ринкоутворюючі підприємства, які мали чисельність понад 200 або до 200 вакансій, саме ці роботодавці і здійснювали працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Крім того, ми спостерігаємо потребу в закладах дошкільної освіти. Особливо кухар, помічники кухарів, вихователі. З початком опалювального сезону багато підприємств потребують спеціалістів. Цього року ми спостерігаємо зміни на ринку праці – це потребу лікарів різного фаху", – каже Валентина Сторожук.

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: