Трирічну дівчинку Олександру, яку залишила в торговельному центрі бабуся, забрала її мама » Новини Житомира
 
 


Трирічну дівчинку Олександру, яку залишила в торговельному центрі бабуся, забрала її мама

Автор: news_maker від 22-04-2023, 17:53, переглядів: 595


Трирічну дівчинку Олександру, яку бабуся залишила в торговельному центрі у Житомирі, 20 квітня забрала її мама.

Про це Суспільному розповів заступник начальника служби у справах дітей Житомирської міської ради Вадим Кур'ята.

За його словами, нині мама дівчинки проживає у місті Кременчук Полтавської області.

"Мама – житомирянка, – розповідає Вадим Кур'ята. – На початку війни вона переїхала до Кременчука. У телефонному режимі ми з нею спілкувалися. Вона дуже хвилювалася за цей інцидент. Пояснила, що, дійсно, за усною домовленістю зі своєю матір'ю – бабусею дитини, залишила дочку їй. Фактично з жовтня 2022 року дитина проживала з бабусею у Житомирі. Мама багатодітна. У неї ще на вихованні четверо дітей, які перебували з нею у Кременчуці".

Вадим Кур'ята каже, що на Кременчуцьке управління у справах дітей написали листа, аби фахівці обстежили умови проживання сім'ї дівчинки.

"Ми отримали відповідь, що заяв, скарг на матір з приводу невиконання батьківських обов'язків до них не надходило. Сім'я нормальна. Проживає в орендованій квартирі, яка облаштована всім, що потрібно для дітей. Дітей мама виховує разом із їхнім біологічним батьком", – каже Вадим Кур'ята.

20 квітня зранку мама дівчинки приїхала до Житомира.

"Ми зібрали екстрене засідання комісії з питань захисту прав дитини, де розглядали це питання, – розповідає Вадим Кур'ята. – Ставлення мами до дитини, її постійні телефонні дзвінки не давали нам права не віддати дитину. Проте її попередили, щоб вона змінила своє ставлення до дітей, бо все ж таки тривалий час дитина перебувала у бабусі. А конфлікт виник через те, що мати дівчинки не вчасно переказала кошти своїй матері, бабусі дитини, на її утримання. У зв'язку з цим, це зі слів бабусі, вона таким чином вирішила насолити матері".

Категорія: Новини / Відео

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: