Пропустили на 89-й хвилині: «Полісся» поступилося ФК «Сепсі» з Румунії з рахунком 0:1 » Новини Житомира

Автор: news_maker від 27-06-2023, 19:12, переглядів: 62

Футбольний клуб «Полісся» провів перший контрольний поєдинок під час навчально-тренувальних зборів у Австрії. Суперником «вовків» став чинний володар кубка Румунії ФК «Сепсі».

Цього матчу у складі «Полісся» вперше вийшли на поле новачки команди. Старші колеги відмічають, грати з ними приємно.

Сам Борис Крушинський повернувся в футбол після двох-місячної перерви внаслідок травми. Говорить, дуже скучив, але одразу потрапив на сильного суперника. Та відзначає, саме від таких є чому повчитися.

Обидві команди гідно поводили себе на полі та трималися до останнього. До кінця йшли з рахунком 0:0, та на останніх хвилинах матчу житомиряни таки пропустили гол від румунської команди.

Та результат на зборах, говорить тренер «Полісся», не головне. Головне – сама гра та відпрацювання навиків.

Категорія: Спорт / Відео