Прокуратура заявила позов про повернення місту незаконно проданої гідроспоруди

Автор: news_maker от 15-08-2017, 14:55, Переглядів: 743

Прокуратура заявила позов про повернення місту незаконно проданої гідроспоруди

Житомирською місцевою прокуратурою, з метою захисту інтересів територіальної громади, заявлено позов про визнання незаконними наказів ліквідатора підприємства Укоопспілки «Житомирська паперова фабрика», результатів аукціону та договорів купівлі-продажу гідроспоруди, а також витребування її на користь міськради.
Вивченням матеріалів справи про банкрутство зазначеного підприємства, що перебуває на розгляді у суді, встановлено порушення низки вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Зокрема, ліквідатор фабрики протиправно включила до ліквідаційної маси підприємства гідроспоруду, яка насправді перебувала на балансі не паперової фабрики, а Житомирської міської ради.
У подальшому гідроспоруда протяжністю майже 85 м вартістю понад 300 тис грн була продана на аукціоні приватному підприємству.
Житомирською місцевою прокуратурою, з метою поновлення інтересів територіальної громади, вжито заходів представницького характеру.
Наразі позов перебуває у господарському суді Житомирської області, розгляд справи призначено на 31 серпня 2017 року.
Крім цього, за процесуального керівництва Житомирської місцевої прокуратури розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364-1 КК України – за фактом неналежного виконання ліквідатором підприємства Укоопспілки «Житомирська паперова фабрика» своїх службових обов’язків, унаслідок чого завдано істотної шкоди інтересам громади міста.
З метою недопущення пошкодження та відчуження гідроспоруди, на неї накладено арешт.
Досудове розслідування проводить місцевий відділ поліції.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: