Проходитиме він з шостого по одинадцяте червня поблизу Водонапірної вежі. Захід проведуть в обласному центрі вже третій рік поспіль. Фестиваль організовує міська рада та німецька урядова компанія "GIZ", щоб спільно із житомирянами, громадськими організаціями, волонтерами, митцями та представниками міської влади знайти відповідь на питання – як зробити Житомир кращим. На "Майстерні міста" проходять різноманітні панельні дискусії, публічні обговорення та презентації проектів. Під час фестивалю піднімаються питання громадського простору, міської культури, велотранспорту, екології та енергоощадності. Щоправда цього року організатори вирішили закцентувати увагу саме на темі екології, каже керівник проекту "GIZ" у Житомирі Марія Байда: "Ми вже збирали бажаючих взяти участь у "Майстерні міста – 2018" 5 лютого. Дійсно, було приємно, що близько 40 людей прийшло в інформаційний центр "Житомир – 2030". Цього року в нас тема "зелене місто". Починаючи з 1 березня ми готові приймати заявки на участь в "Майстерні міста". Усі бажаючі можуть подати її. Основні вимоги до учасників: гарно прописана анкета та бюджет, який до неї буде приєднаний".
Прийом заявок на участь у фестивалі триватиме з 1 березня до 15 квітня. Анкету на участь в конкурсі можна знайти на сайті проекту "Житомир 2030 Інтегрований розвиток міста".
26 липня близько 8:00 години на перехресті вулиць Київської та Хлібної у Житомирі сталася дорожньо-транспортна пригода. Автомобіль зіткнувся з тролейбусом...
Безготівковий розрахунок у транспорті, валідатори, квитки з QR-кодом, транспортні картки, - все змінюється, технології не стоять на місці. Заходячи у транспорт, ми валідуємо картку...
З 23 липня 2024 року кількість тролейбусів на маршруті № 4 "Крошня - Залізничний вокзал" у будні дні було збільшено до 8 одиниць. Таким чином, інтервал руху тролейбусів тепер складає 7-10 хвилин...
Зранку 20 липня жителі та гості Житомира зіткнулися з проблемами оплати проїзду банківською карткою у громадському транспорті. Це ускладнило можливість розрахунку як у комунальному транспорті, так і ...