На Житомирщині передбачили 82 млн грн на впровадження безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

На Житомирщині передбачили 82 млн грн на впровадження безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю

Автор: news_maker от 29-03-2019, 06:35, Переглядів: 475

На Житомирщині передбачили 82 млн грн на впровадження безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю

Понад 82 млн грн передбачили у місцевих бюджетах Житомирщини для забезпечення доступності та безбар’єрного простору для осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Питання фінансування заходів для доступності таких жителів обговорили під час онлайн-наради Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю, яка відбулась, 26 березня, під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лева Парцхаладзе.

За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики ОДА, на Житомирщині наразі проживає 105,2 тис. осіб з інвалідністю. Для того, аби забезпечити доступність таких жителів до об’єктів соціального та громадського призначення у 2019 році у місцевих бюджетах області передбачили 2 млн 849 тис. грн. Ще 79,2 млн грн запланували у Житомирському міському бюджеті для придбання низькополих автобусів стандарту євро-5.

Крім цього, минулого тижня 3 ОТГ Житомирщини – Баранівська, Брусилівська та Любарська – отримали спеціальні автомобілі за державною програмою. Вони виконуватимуть роль соціального таксі та перевозитимуть людей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Також у цих громадах вже створені соціальні служби, які фінансуватимуться із місцевого бюджету.

Нагадаємо, що минулого року затверджені Державні будівельні норми щодо доступності «Інклюзивність будівель і споруд», які вступають в дію уже з 1 квітня 2019 року. Тому всі проекти та об’єкти, які будуються в Україні, мають відповідати новим ДБН.

Загалом у 2019 році Мінрегіон планує переглянути ще близько 30 будівельних норм.

Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Ярослав Лагута.

Категорія: Новинизагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: