Виконавчий комітет погодив підвищення тарифу на виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики » Новини Житомира | Новости Житомира
 
 

Виконавчий комітет погодив підвищення тарифу на виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики

Автор: news_maker от 4-11-2020, 22:55, Переглядів: 452

Виконавчий комітет погодив підвищення тарифу на виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики

4 листопада, на черговому засіданні члени виконавчого комітету погодили рішення щодо встановлення тарифу на виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики.

«З метою забезпечення жителів Житомирської міської об’єднаної територіальної громади обстеженнями на COVID-19 методом ПЛР-діагностики прошу погодити рішення щодо встановлення тарифів на послугу з виявлення РНК вірусу COVID-19 методом ПЛР-діагностики, що надається у відділі ПЛР-діагностики клініко-діагностичної лабораторії комунального підприємства «Дитяча лікарня імені В.Й. Башека» Житомирської міської ради у розмірі 1100,00 грн», - сказала в.о. начальника управління охорони здоров’я Ірина Шкап.

За словами заступника міського голови Світлани Ольшанської враховуючи те, що з 1 вересня підвищено мінімальну заробітну плату та зріс курс іноземної валюти підвищення тарифу зумовлене тим, що зросли ціни на основні витратні матеріали.

Категорія: Новини, Відеозагрузка...

Афіша фільмів на KINOafisha.ua.
Повна картина найважливіших новин в Україні та світі на http://ukr.net. TVgid.ua - телепрограма он-лайн.
Купити авто Nissan.

Є що додати? Чекаємо на Вашу думку в коментарях: