Мета проекту допомогти дітям, постраждалим через війну. Відновлення через спорт - новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ - ПОРУЧ. Проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапію, майстеркласи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття. Спортивну складову проєкту реалізуються благодійний фонд "Розвиток футболу України" у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
«Ми розпочинаємо заняття для дітей з числа вразливих категорій: внутрішньопереміщені особи, діти військовослужбовців, а також діти позбавлені батьківського піклування. Ми хочемо показати та донести, що через спорт можна підтримати дітей. Це буде робота з психологами, заняття спортом і спілкування один з одним. Хочу сказати, що саме атмосфера спорту на стадіоні, спілкування з тренерами дасть змогу краще розумітися, а потім навіть і обрати футбол як заняття спортом», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова.
Спортивні майданчики будуть розділені на зони, де почергово діти займатимуться з психологом, потім гратимуть у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розкажуть та продемонструють, що робити у випадку травм. Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.
Перші заняття вже розпочинаються цього четверга о 18.00 год на стадіоні «Спартак Арена».
У 1989 році на вулицях Житомира з’явився незвичайний трамвай. Маленький, гарно розмальований, без звичних автоматичних дверей. Вагоновод в ньому стояв на відкритій посадковій платформі і попереджав ...
Тролейбуси ЛАЗ E183 стали першими низькопідлоговими тролейбусами в Житомирі, позначивши новий етап розвитку громадського транспорту в місті. У 2007 році місто закупило 6 таких одиниць...