Капітальний ремонт вулиці Київської, який у Житомирі почали 16 лютого, поки не поновлюватимуть – обмежаться частковою розчисткою тротуарів та ямковим латанням проїжджої частини.
Про це Суспільному розповів заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук.
Розриті тротуари з барикадами та зрізаний верхній шар асфальту на одній зі смуг руху – такий вигляд сьогодні має вулиця Київська на ділянці між перехрестями з вулицями Небесної Сотні та Хлібна. Ремонт призупинили через зміни у фінансуванні капітальних видатків на час дії воєнного стану.
Житомирянка Світлана Пінчук говорить, що ходити по ось таким тротуарам незручно – особливо із дитячим візочком, коли доводиться об'їжджати вибоїни.
Аби пройти цю частину тротуару, людям доводиться рухатися в обхід.
"Дуже важко тут іти, – каже житомирянка Лариса Товстуха, котра пересувається з палицями-милицями. – Але ж мусимо ходити, бо по-іншому не виходить. Будемо сподіватися, що зроблять краще. Мені мої помічниці-милиці трохи заважають мені рухатися. Але нічого, слава Богу, якось просуваємося потрошку".
Після того, як на одній смузі зняли верхній шар асфальту, там почали утворюватися вибоїни.
"Їздити не тільки незручно, а й небезпечно. Край правої смуги обрізали і тепер при виконанні маневру пошкоджуються колеса автівок, що створює ряд проблем для водіїв. Якщо рухаєшся ліворуч, то з'являється небезпека зіткнення. Рухаєшся праворуч – є ризик пошкодити шини на колесах", – говорить житомирянин Олександр Рошко.
"Дуже дивна ситуація, – каже водій на ім'я Сергій. – Порили пів року тому і нічого не роблять, а вулицю Театральну зробили за тиждень. Я тут живу і не розумію, чому так можна робити".
Ситуацію на цій ділянці руху у Житомирській міськраді оцінюють як аварійну. Заступник Житомирського міського голови Олександр Шевчук каже, що через зміни у фінансуванні капітальних видатків на час дії воєнного стану продовжити ремонтувати дорогу вони поки що не можуть.
"Вулиця Київська має вибоїни, має ями, тому зараз ми поки що силами працівників комунального підприємства "Управління автомобільних шляхів" міської ради ліквідуємо найбільш аварійні ділянки, – розповідає заступник міського голови. – Ми просто латаємо ями, а капітального ремонту цієї дороги ми робити не можемо. Думаю, найближчим часом знайдеться рішення щодо проведення подальших ремонтних робіт на цій ділянці. На даний час тут старий асфальт. Якщо буде розірвано договір з попереднім підрядником, який виконував роботи, то ми повноцінно повернемося до відновлення реконструкції. Знайдемо нову підрядну організацію. Все буде залежати від законодавства".
Голова Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко каже, що питання вирішити можна.
"Згідно із розпорядчими документами, місто може скерувати запит до Кабінету міністрів України про потребу у відновленні комунальних доріг. Обласна військова адміністрація розірве раніше укладений договір з підрядною організацією, а місто за власні гроші добудує. А ми, у свою чергу, розберемося, як ми перезарахуємо гроші, витрачені міським бюджетом на ці цілі", – сказав Віталій Бунечко.
18 листопада близько 14 години на проспекті Миру сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох транспортних засобів. Поліцейські встановили деталі інциденту...
Дефіцит водіїв автобусів у Житомирі виник через мобілізацію чоловіків-працівників ТТУ до лав ЗСУ. Для вирішення цієї проблеми підприємство запустило програму навчання нових водіїв, яка стартувала ...
17 листопада, о 13:22 на лінію "101" надійшло повідомлення про пожежу в рейсовому автобусі, який рухався за маршрутом Овруч-Київ. Інцидент стався поблизу села Ласка, Коростенського району...
У Житомирі патрульна поліція активно перевіряє перевізників, аби забезпечити безпечні умови перевезення пасажирів. Інспектори відділу безпеки дорожнього руху разом із лінійними патрульними здійснюють ...