Житомирське "Полісся" переграло на виїзді львівські "Карпати" » Новини Житомира

Житомирське "Полісся" переграло на виїзді львівські "Карпати"

Автор: news_maker від 27-11-2022, 20:40, переглядів: 1 557

27 листопада житомирське "Полісся" переграло на виїзді львівські "Карпати" з рахунком 2:1. Це був 14 тур Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги сезону 2022/2023.

Житомиряни грали на виїзді. Матч називали грою лідерів, адже після 13 ігор у Першій лізі житомирське "Полісся" мало в арсеналі 12 перемог та одну нічию. Львівські Карпати у домашній клубній рекордній серії у Першій лізі із 20 ігор мали 16 перемог та 4 поразки.

Традиційно перед початком матчу футболісти обох команд вишикувалися на полі для виконання гімну України, після чого були хвилина мовчання на вшанування пам'яті загиблих у російсько-українській війні та традиційні фото команд та арбітрів.

Перший символічний удар по м’ячу виконав Тарас Заблоцький на прізвисько "Мілан" – це військовий, який ніс службу у складі п’ятого окремого штурмового полку.

На 14 хвилині житомирські футболісти відкрили рахунок матчу – м’яч до воріт "Карпат" відправив Деніс Янаков.

До першого тайму додали додаткові три хвилини, але вони не вплинули на рахунок – 1:0 на користь ФК "Полісся" в кінці першого тайму.

В другому таймі більш активними були житомирські футболісти. Окрім того, "Карпати" грали півтора тайми в меншості. Але це не завадило їм на 50 хвилині зрівняти рахунок матчу – 1:1. Автор забитого голу – Ростислав Теренуха.

На 56 хвилині Євгеній Морозко знову виводить вперед житомирське "Полісся".

До другого тайму також були додані три хвилини, але жодній з команд не вдалося скористатися ними.

Результат матчу 2:1 на користь житомирського ФК "Полісся".

Це був останній матч календарного року Чемпіонату України з футболу серед команд І ліги сезону 2022/2023.

Категорія: Спорт / Відео