Полісся здобуло перемогу у матчі проти полтавської Ворскли з рахунком 1:0 » Новини Житомира

Полісся здобуло перемогу у матчі проти полтавської Ворскли з рахунком 1:0

Автор: news_maker від 30-04-2024, 21:25, переглядів: 3

На центральному стадіоні Житомира, в рамках 26 туру УПЛ ФК «Полісся» приймав полтавську Ворсклу, повідомляє СК1.

Півзахисник Полісся каже, команда противника сильна отож, гра була жорсткою, бо ніхто не хотів поступитися м’ячем.

«Так. Вони захищались, ми захищались. Ми намагалися їх вскрити, також і вони намагалися», — каже півзахисник Олександр Назаренко.

Полісся з початку матчу заволоділо ініціативою у грі, однак втілити свої старання змогло лише за 10 хвилин до завершення поєдинку. На 80-ій хвилині Еміль Мустафаєв віддав передачу на Олександра Назаренка та м’яч опинився у воротах суперника.

«Цей гол на відсотків 70 Мустафаєва. Він все зробив для того, щоб я його забив. Мені залишилось лише підставити ногу, хоч і праву», — сказав півзахисник Олександр Назаренко.

Матч видався важким, але команда готувалася та показала високий рівень. За даними аналітиків Ворскла грала в 5 захисників, тому на тренуваннях вовки відпрацювали цей момент та були готові.

Наступний матч Полісся зіграє з луганською Зорею. Очікують покращення з кадровою ситуацією в команді та обіцяють викладатися на повну.

Категорія: Спорт / Відео